Aneta Szyda

Jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.

Moje zajęcia dadzą ci wiele radości, uśmiechu, gracji i wdzięku. Czekam na Ciebie, bo chcę spełnić Twoje marzenia i pokazać Ci świat baletu i tańca. Razem będziemy się dobrze bawić, poznawać, tańczyć i przygotowywać do wspólnych występów. Na moich zajęciach będziemy się uczyć podstaw baletu, kręcić piruety czy robić skoki.

No events available in lena category!
No events available!