Justyna Łuczak Müller

Justyna, posiada międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich.

Do swoich największych sukcesów zaliczyć może wielokrotne zwycięstwa turniejów Grand Prix Polski oraz finały turniejów rangi międzynarodowej typu IDSF oraz WDSF w Moskwie, Ankarze, Brnie i w Doniecku.Bierze udział także w licznych turniejach tańca towarzyskiego. Jej ogromne doświadczenie sprawia, że z powodzeniem prowadzi zarówno zajęcia dla najmłodszych tancerzy, jak i nieco starszych 😉

Poza tańcem niezwykle bliska jest jest aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia – obecnie studiuje na kierunku dietetyka u osób aktywnych fizycznie. Justyna posiada także tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i aerobik, oraz tytuł instruktora TMT. Ponad to Justyna prowadzi zajęcia fitness, takie jak:  TBC, ABT, Latin Aero oraz TMT-total muscle training.
Na swoich zajęciach stwarza przyjacielską atmosferę, dbając o dobre samopoczucie wszystkich kursantów. Jest osobą, bardzo cierpliwą i komunikatywną, co pozwala jej nawiązać niezwykle szybko dobry kontakt z kursantami.

Justyna uwielbia pracować z dziećmi, sama jest mamą dwóch małych szkrabów. Jest zawsze uśmiechnięta a swoim optymizmem zaraża innych.

No events available in justyna category!
No events available!