Klaudia Łucyk

Klaudia Łucyk – Tancerka i instruktorka przede wszystkim samby brazylijskiej oraz zajęć taneczno-aerobowych. Wszystko w klimatach jej ukochanej Brazylii.
Klaudia tańcem zajmuje się od 4 klasy szkoły podstawowej jednak w gorących rytmach zakorzeniła się około 2009 roku. Jej pierwszy nauczyciel samby to Jailson de Oliveira, tancerz brazylijski, choreograf z którym stworzyła jedną z najsłynniejszych grup sambowych w Polsce – Samba Art.
Minimum raz do roku wyjeżdża do Brazylii, gdzie nadal pobiera prywatne lekcje samby u najlepszych – wiedzy nigdy za dużo.
Jej zajęcia to połączenie tańca, głównie w brazylijskich klimatach ( lecz nie tylko) oraz ćwiczeń na najważniejsze kobiece partie ciała. Instruktorskie doświadczenie nauczyło, że jedno i drugie da się połączyć a efekty widać na twarzach i po szczuplejszych figurach Kursantek. To co jest dla niej najważniejsze to radość, uśmiech, swoboda i naturalność. Tak właśnie prowadzi zajęcia, które często zamieniają się w zabawną imprezę. Jak sama mówi – woli aby ją sprawdzić i się samemu przekonać.

No events available in klaudia category!
No events available!