Witamy

Nasza Szkoła Tańca

Działamy na rynku od 2004 roku. Mat Dance Studio powstało z myślą o wszystkich tych, którzy cenią indywidualne podejście, dobrą atmosferę na zajęciach, profesjonalnie wykwalifikowanych instruktorów, oraz co najważniejsze kochają taniec tak samo jak my.
Nasza oferta zajęć jest kierowana do osób w każdym wieku. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, gimnazjalnym, dla uczniów liceum oraz studentów. Oczywiście osoby w wieku pozaszkolnym są również bardzo mile widziane.

Wśród oferowanych zajęć każdy powinien znaleźć coś dla siebie:
Taniec Nowoczesny, Dance MIX 4 Kids, Jazz, Balet, Hip-Hop, oraz Lekcje indywidualne przygotowujące do pierwszego tańca podczas wesela.

Nasze studio tańca działa w Aninie w OSiR Wawer ul. V Poprzeczna 22.
Jednak na Państwa potrzeby jesteśmy w stanie zorganizowac zajęcia również w Falenicy, Otwocku i centrum Warszawy.

Na Państwa życzenie możemy stworzyć grupę specjalnie dla Was i Waszych znajomych i rodziny (Family & Friends Dance).

Oprócz Mat Dance Studio, które zajmuje się prowadzeniem zajęć, z naszej działalności wyodrębniliśmy MDS events ze specjalną ofertą dla firm, oferujące: pokazy tańca, przygotowanie eventów, promocji i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Specjalna oferta skierowana jest również do przedszkoli – zapraszamy do odwiedzenia.

Nie jesteśmy największym studiem tańca w Warszawie, ale każdego dnia staramy się być jeszcze lepsi, dopasowując ofertę specjalnie dla Państwa.

Serdecznie zapraszamy!
Mateusz Mielcarz