Jerry Kowalczyk

Instruktor tańca, choreograf z włoskimi korzeniami, Rozpoczął edukację taneczną w 5. roku życia a dorastając szkolił się m.in. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza. Uczęszczał do wielu szkół tańca w Warszawie, szkoląc się w stylach takich jak hip-hop, jazz, taniec towarzyski i taniec współczesny. 

Mając zaledwie 14 lat i jako jedyna osoba niepełnoletnia wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł. W wieku 16 lat dostał się do Szkoły Taneczno-Teatralnej w Krakowie, gdzie pod okiem wybitnych choreografów szkolił się w technice tańca współczesnego, modern jazzu, jazzu co otworzyło mu drogę do występów w teatrach krakowskich. Podróżował po świecie (Europa, Australia) jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności w wielu kursach jak i otrzymując propozycje  prowadzenia warsztatów za granicą między innymi w  Lloret De Mar. Od 3 lat jest współorganizatorem DANCE CAMP za granicą.

Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi jest głównym instruktorem młodzieżowych formacji jazzowych. Prywatnie: lubi spać, gotować (szczególnie dania kuchni włoskiej) i spędzać czas z przyjaciółmi.

No events hours available!
No events available!